27 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
25.10.2019
Державна пенітенціарна служба України

ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ СЛУЖБОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ УСТАНОВ ПІВДЕННОГО МІЖРЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ВИКОНАННЯ КРИМІНАЛЬНИХ ПОКАРАНЬ ТА ПРОБАЦІЇ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ ЗА 9 МІСЯЦІВ 2019 РОКУ

24 жовтня 2019 року на базі державної установи «Казанківська виправна колонія (№ 93)»під головуванням начальника Управління ДКВС Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції полковника внутрішньої служби Євгена Ленівова, за участі начальника відділу організації діяльності слідчих ізоляторів Управління Державної кримінально-виконавчої служби України Адміністрації ДКВС України полковника внутрішньої служби Петра Лисака, підведено підсумки службової діяльності відділів охорони, режиму, нагляду і безпеки, інженерно-технічних засобів охорони, зв’язку та інформатизації, відомчої пожежної охорони установ виконання покарань та слідчих ізоляторів Південного міжрегіонального управління за 9 місяців 2019 року.

Практичну частину зборів розпочато з перевірки наявності особового складу, стройового огляду, розподілу по учбовим групам та призначенням старших учбових груп.

Начальникам відділів охорони, начальниками відділів та секторів інженерно-технічних засобів охорони, зв’язку та інформації було продемонстровано обладнання вартого приміщення та вартового дворика, порядок допуску до варти, місця та порядок заряджання і розряджання зброї, порядок зберігання, видачі (приймання) озброєння в установі; обладнання ІТЗО.

Першим заступникам начальників установ, заступникам з режиму і охорони та оперативної роботи, начальникам відділів нагляду і безпеки установ було продемонстровано обладнання ІТЗО, камери ДІЗО/ПКТ, порядок проведення технічних оглядів; організацію несення служби та обладнання міжзонного КПП, кімнату зберігання спеціальних засобів; обладнання багатомісних приміщень для тримання засуджених до довічного позбавлення волі, порядок проведення технічних оглядів та обшуків камер.

Під час проведення зборів учасникам також було продемонстровано обладнання розплідника для утримання службових собак і техніка побудови загального тренування службових собак. Водночас, відбулося практичне відпрацювання злагодженості дій особового складу у разі виникнення пожежі.

На завершення проведення наради надано принципову оцінку стану справ за напрямками діяльності у підпорядкованихустановах, вказано на прорахунки та упущення, прийнято конкретні рішення з актуальних питань, доведено пріоритетні напрямки роботи до кінця поточного року.

Управління Державної кримінально-виконавчої служби

версія для друку
Розширений пошук »