27 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
25.10.2019
Державна пенітенціарна служба України

Адміністрацією Державної кримінально-виконавчої служби України організовано та проведено навчально-методичні збори на базі державної установи «Городоцький виправний центр (№ 131)»

25 жовтня 2019 року на базі державної установи «Городоцький виправний центр (№ 131)» під головуванням заступника начальника Управління ДКВС України Адміністрації ДКВС України полковника внутрішньої служби Чабанюка С.І. відбулися навчально-методичні збори з начальниками виправних центрів та виправних колоній мінімального рівня безпеки з полегшеними умовами тримання за участю начальника Управління організації діяльності державних підприємств Адміністрації ДКВС України Кириченка М.М., заступника начальника відділу режиму, нагляду і безпеки установ виконання покарань Управління ДКВС України Адміністрації ДКВС України підполковника внутрішньої служби Тітова Є.В., першого заступника начальника Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Хоми М.В. та начальників виправних центрів і виправних колоній мінімального рівня безпеки з полегшеними умовами тримання міжрегіональних управлінь.

Навчально-методичні збори розпочалися з проведення стройового огляду учасників заходу, а у подальшому було здійснено обхід території установи, житлових та комунально-побутових приміщень, місць несення служби та службових кабінетів персоналу у супроводі начальника установи підполковника внутрішньої служби Гордіюка В.В.

Під час оперативної наради присутніми працівниками Адміністрації ДКВС України підведені підсумки окремих напрямків діяльності виправних центрів та виправних колоній мінімального рівня безпеки за 9 місяців 2019 року, за результатами показників діяльності заслухано окремих керівників. При цьому, не тільки вказано на окремі прорахунки в організації служби, але й заохочено ряд працівників, які досягли найкращих результатів службової діяльності протягом 9 місяців 2019 року.

Наприкінці зборів учасники відвідали культурно-археологічний центр «Пересопниця».

Управління ДКВС України

версія для друку
Розширений пошук »