27 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
28.10.2019
Державна пенітенціарна служба України

Державна установа «Кам’янська виправна колонія (№34)» приймала гостей: керівництво Південно-Східного міжрегіонального управління, начальників підпорядкованих установ виконання покарань та слідчих ізоляторів.

25.10.2019 року державна установа «Кам’янська виправна колонія (№34)» приймала гостей: керівництво Південно-Східного міжрегіонального управління, начальників підпорядкованих установ виконання покарань та слідчих ізоляторів. Зустріч пройшла під головуванням начальника Південно-Східного міжрегіонального управління полковника внутрішньої служби Невєрова Констянтина Володимировича, за участю першого заступника начальника управління Дмитра Володимировича Сало та керівництва установ виконання покарань, виправних колоній і виправних центрів та слідчих ізоляторів.

Гості оглянули місця, в яких було проведено ремонт, з метою поліпшення умов відбування покарання засуджених, які на теперішній час опинились в складній ситуації. Проте створений комфорт допомогає незабути, що жінка повинна в будь-якій ситуації залишатися жінкою, мамою, і просто красунею.

Напочатку зборів було проведено стройовий огляд особового складу установи.

Далі гості були запрошені на екскурсію по території установи, яка охопила ряд об’єктів. Спочатку пройшли по периметру установи ( на одній з ділянок було проведено заміну виробу «Єгоза»). Далі оглянули кімнати тривалих та короткострокових побачень. Оцінили, як зберігся ремонт в цих приміщеннях. Наступним об’єктом було приміщення ДІЗО/ПКТ/АД, де виконано ремонтні роботи в двох камерах арештного дому з метою приведення умов відбування покарання до вимог кримінально – виконавчого кодексу. Збільшено віконні отвори та вставлено металопластикові вікна. Оновлено електропроводку, замінено сантехніку, вирівняно стіни та підлогу, встановлено примусову витяжку, поклеєно шпалери, укладено лінолеум, облаштовано меблями. Найцікавішим місцем для огляду був сектор сумісного проживання матері та дитини, тому як нові приміщення планувались з детальним опрацювання вимог потреб мами та дитинки. Для покращення побутових умов виконано перепланування другого поверху першого гуртожитку(праве крило). Загалом облаштовано одинадцять кімнат. Організовано функціонування таких приміщень з кімнатою гігієни на дві спальні. Організовано ігрову кімнату, побутові приміщення, кімната для сушіння білизни, коридор. З ремонтних робіт виконано наступне: розмежування було зроблено гіпсокартонними конструкціями, проведено вирівнювання стін, підлоги, оздоблення стель. Оновлено систему опалення, електрику, сантехнічні комунікації. Замінено декілька вікон. Встановлено двері. В кімнатах поклеєно шпалери на стіни, укладено ламінат/лінолеум на підлогу, встановлено меблі та приємний декор. Кімнати обладнано для комфортного перебування матері з дитиною. Встановлено маленькі ліжечка, пеленальні столики. В кімнатах гігієни вирівняно, пошпакльовано стіни та укладено кахель (на стіни, підлогу). До кожного приміщення облаштовано підведення та відведення води, придбано та встановлено сантехніку, умивальники та унітази. З кожної кімнати окремий вхід, продумано освітлення. У коридорі проведено вирівнювання стін та підлоги та зроблено їх оздоблення (кахель,шпалери).

Відвідали відділення , де мешкають засуджені, потім пройшли до виробничої зони, де було проведено утеплення першого поверху виробничого корпусу, заміну вікон на металопластикові. Відвідали їдальню для засуджених.

Останнім об’єктом екскурсії було приміщення очікування громадян, що прибули на побачення чи, просто привезли передачу та кімната прийому громадян адміністрацією установи. Там було проведено наступні роботи: перенесено вхід, встановлено металеві двері з домофоном, навіс, облаштовано туалетну кімнату. Облаштованоа кімната очікування тепер нагадує термінал аеропорту, де зручно та цікаво перебувати. Відремонтована кімната прийому громадян з сучасним оздоблення спонукає на теплу бесіду.


версія для друку
Розширений пошук »