27 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
29.10.2019
Державна пенітенціарна служба України

В державній установі «Дніпровська установа виконання покарань (№4)» відбулись навчально-практичні збори Ради начальників органів та установ Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства України.

25 жовтня 2019 року в державній установі «Дніпровська установа виконання покарань (№4)» відбулись навчально-практичні збори Ради начальників органів та установ Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства України.

Захід пройшов під головуванням начальника Південно-східного міжрегіонального управління полковника внутрішньої служби Костянтина Невєрова, за участі керівництва установ виконання покарань.

Розпочались збори зі стройового огляду особового складу. Керівництво управління та учасники зборів здійснили обхід території, саме: кімнати короткострокових та тривалих побачень, периметр установи, приміщення дизель-генератора, харчоблок установи та багатомісну камеру для засуджених до довічного позбавлення волі на секторі максимального рівня безпеки.

Протягом поточного року керівництвом установи було забезпечено проведення великого обсягу роботи щодо поліпшення умов тримання засуджених та осіб узятих під варту.

Після огляду об’єктів установи учасники зборів підвели підсумки навчально-практичних зборів та дали позитивну оцінку виконаній роботі діяльності керівництва державної установи «Дніпровська установа виконання покарань (№4)»


версія для друку
Розширений пошук »