8 квiтня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
12.11.2019
Державна пенітенціарна служба України

ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ ЗМАГАНЬ СЕРЕД ПЕРСОНАЛУ ГРУП ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ

12 листопада 2019 року в Дніпровському центрі підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України пройшов ІІ етап змагань серед персоналу установ виконання покарань та слідчих ізоляторів ДКВС України, що входять до складу груп швидкого реагування, та визначено переможців Чемпіонату:
І місце зайняла група швидкого реагування державної установи «Новгород-Сіверська установа виконання покарань (№ 31)» Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.
ІІ місце здобула група швидкого реагування державної установи «Шепетівська виправна колонія (№ 98)» Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.
ІІІ місце посіла група швидкого реагування державної установи «Бахмутська установа виконання покарань (№ 6)» Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

За результатами подолання смуги перешкод найкращою визнана група швидкого реагування державної установи «Шепетівська виправна колонія (№ 98)» Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

Кращою за укомплектуванням та спорядженням визнаний підрозділ державної установи «Темнівська виправна колонія (№ 100)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції. Переможці нагороджені відповідними дипломами та Кубками.

Управління ДКВС України

версія для друку
Розширений пошук »