27 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
25.11.2019
Державна пенітенціарна служба України

В Бахмутській установі виконання покарань (№6) відзначили «День Гідності та Свободи»

21 листопада 2019 року, з нагоди належного відзначання Дня Гідності та Свободи, в державній установі «Бахмутська установа виконання покарань (№6)» був проведений ряд інформаційно-просвітницьких заходів. Серед неповнолітніх ув’язнених, учнів Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7, що діє при установі, педагогічним колективом був проведений тематичний урок пам’яті, під гаслом: «Українці – народ глибоко патріотичний, з високим почуттям гідності і непереборним духом свободи!».

Із засудженими відділення соціально-психологічної служби проведені тематичні виступи, лекції та перегляд документального фільму: «Зима у вогні: боротьба України за свободу».

Настоятелем Свято-Миколаївського храму протоієреєм Сергієм Дворяновим в храмі «Споручниця Грішних», яка розташована на території установи, була проведена служба по увічненню пам’яті загиблих учасників Революції Гідності та антитерористичної операції.

Співробітники установи, засуджені відділення соціально-психологічної служби та неповнолітні ув`язнені вшанували подвиг українського народу, які ціною власного життя боролися за свободу та майбутнє України, хвилиною мовчання та взяли участь у загальноукраїнській акції «Запали свічку пам`яті».

Заступник начальника відділу СВПР
майор внутрішньої служби
Віра Іголкіна

версія для друку
Розширений пошук »