27 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
25.11.2019
Державна пенітенціарна служба України

В ПІВДЕННОМУ МІЖРЕГІОНАЛЬНОМУ УПРАВЛІННІ ПРОВЕДЕНО ОПЕРАТИВНУ НАРАДУ ЩОДО ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПОРЯДКОВАНИХ УСТАНОВ

19 листопада 2019 року в Південному міжрегіональному управлінні з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції (далі - Управління) проведено оперативну нараду щодо діяльності підпорядкованих установ.

Нарада відбулася під головуванням начальника Управління полковника внутрішньої служби Малахова Олександра Анатолійовича, за участі начальника Управління внутрішньої безпеки Адміністрації ДКВС України Міністерства юстиції України ( далі – Управління ВБ АДКВС) Ільчука Михайла Васильовича, заступника начальника Управління ВБ АДКВС Антонець Віталія Вікторовича, керівництва Управління, структурних підрозділів Управління, підпорядкованих установ виконання покарань та слідчих ізоляторів.

Співробітники Управління ВБ АДКВС зосередили увагу присутніх на неухильному дотриманні в діяльності антикорупційного законодавства.

В ході наради були обговорені ключові питання, які потребують постійної пильної уваги в діяльності підпорядкованих установ. Особливий акцент зроблено на питаннях, що потребують значної уваги з боку керівництва, вказано на існуючі недоліки, надано рекомендації щодо стабілізації та покращення показників у подальшому.версія для друку
Розширений пошук »