11 грудня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
28.11.2019
Державна пенітенціарна служба України

В Адміністрації ДКВС України проведено робочу зустріч з виконавчим секретарем Групи Помпіду Ради Європи Дені Убером щодо налагодження співпраці в напрямку профілактики та лікування залежностей засуджених

28 листопада 2018 року в Адміністрації ДКВС України проведено робочу зустріч з виконавчим секретарем Групи Помпіду Ради Європи Дені Убером та експертом Групи Помпіду Ради Європи Оршолією Ганчош за участю представників Адміністрації ДКВС України, Державної установи «Центр Пробації» та Державної установи «Центр охорони здоров’я ДКВС України».

Метою зустрічі було обговорення питань щодо вироблення стратегії роботи з наркозалежними засудженими в установах виконання покарань, а також надання практичної і методичної допомоги.

Під час зустрічі начальник Управління соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими Адміністрації ДКВС України Валерій Калівошко поінформував присутніх про проблеми, з якими стикається в’язничний персонал у роботі з наркозалежними засудженими та висловив своє бачення по вирішенню питання щодо мінімізації наркотичної залежності.

Міжнародні експерти поділились досвідом роботи та запропонували свою допомогу щодо розробки та пілотного відпрацювання на базі установи виконання покарань корекційних програм по роботі із засудженими, які мають різного роду залежності, а також навчання кваліфікованого персоналу та надання відповідних консультацій. Учасники зустрічі окреслили подальші шляхи міжвідомчої співпраці у даному напрямку роботи.

Управління соціально-виховної та
психологічної роботи із засудженими

версія для друку
Розширений пошук »