27 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
16.11.2019
Державна пенітенціарна служба України

В Харківському СІЗО Північно-Східного міжрегіонального управління попереджено спробу доставки заборонених предметів

15 листопада 2019 року, завдяки професійним та вмілим діям співробітників державної установи «Харківській слідчий ізолятор» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, було попереджено спробу доставки заборонених предметів до зони, що охороняється.

Так, під час догляду передачі, яка надійшла на ім’я заарештованого К. від громадянки Б., в двох пластикових відерцях виявлено порошкоподібну речовину білого кольору невідомого походження, зовні схожою на наркотичний засіб, яка була змішана з варенням.

За фактом вилучення невідомої речовини були складені відповідні матеріали та повідомлено до територіального відділу Національної поліції для прийняття рішення згідно з вимогами чинного законодавства України.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »