27 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
18.11.2019
Державна пенітенціарна служба України

Полтавську виправну колонію (№64) Північно-Східного міжрегіонального управління відвідали представники офтальмологічного відділення лікарні ім. М.В.Скліфосовського

15 листопада 2019 року до державної установи «Полтавська виправна колонія (№64)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції завітали представники офтальмологічного відділення Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В.Скліфосовського для проведення безкоштовного обстеження працівників установи.

Лікарем – офтальмологом Володимиром Шкуматом та лікарем – окулістом лінзаметристом Жанною Тичко проведено прийом для 54 співробітників установи, під час якого відбувалася перевірка гостроти зору та вимірювання очного тиску. Також були надані рекомендації по лікуванню та профілактиці очних захворювань, а для співробітників, які цього потребують, виписані рецепти на окуляри.

Як зазначив начальник відділу по роботі з персоналом Вячеслав Касич, що своєчасна професійна медична консультація лікарів-офтальмологів забезпечує виявлення очних захворювань на ранніх стадіях та надає можливість зберегти зір співробітників установи.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »