27 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
19.11.2019
Державна пенітенціарна служба України

В Качанівській виправній колонії (№54) Північно-Східного міжрегіонального управління проведено конкурс «Міс Осінь-2019»

17 листопада 2019 року в державній установі «Качанівська виправна колонія (№54)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції відбувся конкурс краси «Міс Осінь-2019». Тепла сонячна неділя створювала святкову атмосферу та ніби підказувала учасницям, якою насправді повинна бути Осінь.

В конкурсі взяли участь шість засуджених, а компетентне журі оцінювало не лише вроду і талант учасниць, а й розумові здібності дівчат. Конкурс складався з п’яти етапів, під час яких учасниці демонстрували різноманітність своїх талантів. Найцікавішим моментом став конкурс «Талант», у якому претендентки мали підібрати або створити одяг на осінню тематику, проявивши при цьому креативність. В іншому амплуа постали учасниці під час виконання пісень і танців. На завершення заходу учасниці дефілювали перед присутніми у виготовлених власноруч вечірніх сукнях або в таких, які їм передали родичі.

«Титул «Міс осінь - 2019» у нелегкій боротьбі здобула засуджена відділення № 1 Аліна Д. В нагороду за виграний титул переможниця отримала солодкий подарунок», - зазначає заступник начальника установи із соціально-виховної та психологічної роботи Ірина Євреїнова.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »