17 лютого 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
08.01.2020
Державна пенітенціарна служба України

Святкування Нового Року та Різдва Христового в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах України

У період новорічних та різдвяних свят з метою організації соціально корисної зайнятості та дозвілля засуджених і осіб, узятих під варту, в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах проведено комплекс виховних, культурно-масових та фiзкультурно-оздоровчих заходiв.

Зокрема, організовано 170 концертів, присвячених святкуванню Нового року та Різдва Христового, які відвідали 2 тис. 724 засуджених.

У виховних колоніях проведено конкурси різдвяних колядок, щедрівок, вертепів. Організовано участь неповнолітніх у театралiзованих сценках на біблійну тематику, святкових народних обрядах новорічно-різдвяного циклу. Всім без винятку неповнолітнім надано новорічні подарунки.

Забезпечено доступ засуджених до перегляду святкових телепередач і фільмів. У вихідні дні продемонстровано 780 кінофільмів, які переглянули 19 тис. 935 засуджених.

У співпраці з державними, громадськими та релігійними організаціями в установах виконання покарань проведено 84 виступа творчих колективів, які відвідали 9 тис. 19 засуджених.

Крім того, з метою організації корисного дозвілля у цей період було проведено 525 спортивних змагань, до яких долучилося 6 тис. 112 засуджених, та 103 тематичні виставки, у яких взяло участь 5 тис. 154 засуджених.

Установи виконання покарань та слідчі ізолятори відвідало 1 тис. 219 представників релігійних організацій. У молитовних кімнатах та храмах при установах виконання покарань було проведено 521 святкове богослужіння, у яких взяло участь 11 тис. 13 засуджених.

У проведенні святкових заходів взяло участь 38 представників державної влади та 195 представників громадських організацій.

Під час підготовки та проведення вищезазначених заходів в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах силами більше 2,5 тис. персоналу було забезпечено належний правопорядок та безпеку учасників.

У цей період установи виконання покарань отримали благодійної (гуманітарної) допомоги на загальну суму 103 тис. 60 грн. Це зокрема: новорічні подарунки, солодощі, фрукти, набори для куті тощо.

Управління соціально-виховної та
психологічної роботи з засудженими

версія для друку
Розширений пошук »