17 лютого 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
03.01.2020
Державна пенітенціарна служба України

В Качанівській виправній колонії (№54) Північно-Східного міжрегіонального управління відбулась зустріч представників пробації з засудженими

2 січня 2020 року в державній установі «Качанівська виправна колонія (№54)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, в рамках реалізації проекту НОРЛАУ, було проведено зустріч представників Слобідського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області із засудженими, які відбувають покарання на дільниці соціальної реабілітації.

Під час зустрічі було проведено тренінг на тему «Профілактика негативних психічних станів у засуджених в умовах ізоляції». Під час бесіди жінки активно брали участь у дискусії та виділили найбільш проблемні сфери, які негативно впливають на особистість. Психолог установи надала практичні поради щодо мінімізації негативних проявів в майбутньому та невеликі секрети психологічного розвантаження в «домашніх умовах».

Начальник установи Андрій Явтушенко зазначив, що проведення подібних зустрічей позитивно впливає не тільки на підготовку засуджених до звільнення, а й допомагає підтримувати соціально-корисні зв’язки з рідними.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з
питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »