17 лютого 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
09.01.2020
Державна пенітенціарна служба України

Новорічна казка для дітей персоналу Північно-Східного міжрегіонального управління

Щороку від Новорічних свят малеча і дорослі очікують чогось надзвичайного, доброго, радісного і чарівного. Діти чекають на подарунки, пишуть листи з бажаннями Діду Морозу та з нетерпінням сподіваються на їх виконання.

В цьому році Регіональною профспілковою організацією Північно-Східного міжрегіонального управління для дітей співробітників органів і установ Північно-Східного міжрегіонального управління було заплановано та проведено низку святкових заходів.

Так, персонал з дітьми мали змогу відвідати виставу молодіжного театру «Мадригал», що традиційно вразив присутніх захоплюючим дійством та яскравими костюмами. Перед початком заходу всіх присутніх привітали з прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами голова Регіональної профспілкової організації Олег Плеханов і заступник начальника Північно-Східного міжрегіонального управління Валентина Вельцен. Вони побажали дітям та їх батькам в Новому році миру, щастя, здоров’я, благополуччя та здійснення всіх заповітних бажань. Також, до дітлахів на свято завітали Дід Мороз та Снігуронька з щирими та теплими вітаннями.

Другий із запланованих святкових заходів - Новорічна вистава, підготовлена творчим колективом Будинку культури Київського району міста Харкова. Перед виставою на дітей чекала інтермедія за участю новорічних персонажів: Діда Мороза, Снігуроньки, символу наступаючого року – мишеняти, які приготували для маленьких гостей солодкі подарунки, веселі конкурси та забави.

Наступним святковим заходом стало відвідування Новорічної музичної феєрії в Будинку Алчевських. Дитячий музичний театр Єлизавети Авочарової представив мюзикл «Історія одного горища», де дійовими особами та виконавцями були учні Харківської спеціалізованої музичної школи. Виставу мали змогу відвідати, крім дітей співробітників установ виконання покарань Харківської області, діти співробітників державної установи «Конотопський виправний центр (№130)» та вихованці двох Харківських спеціалізованих інтернатів, якими опікуються співробітники установ виконання покарань Північно-Східного міжрегіонального управління.

Протягом Новорічних та Різдвяних свят майже 2 тисячі співробітників органів і установ Північно-Східного міжрегіонального управління та їх дітей завітали на новорічні вистави, організовані профспілковою організацією.

«Діти - це найголовніше, що є в нашому житті. І ми, дорослі, повинні дарувати їм справжнє свято, гарний настрій і незабутні казкові враження», - зазначив голова Регіональної профспілки Олег Плеханов.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з
питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »