10 квiтня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
10.01.2020
Державна пенітенціарна служба України

У Північно-Східному міжрегіональному управлінні привітали з 70-річним ювілеєм ветерана пенітенціарної служби Віктора Зайцева

10 січня 2020 року в Північно-Східному міжрегіональному управлінні з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції привітали із 70-річним ювілеєм ветерана пенітенціарної системи Віктора Зайцева.

Віктор Олексійович віддав 30 років життя службі в органах внутрішніх справ та кримінально-виконавчій системі. Його кар’єра може вважатись взірцем для молодшого покоління пенітенціаріїв. Вступивши на службу економістом-фінансистом виправно-трудової колонії №12 управління внутрішніх справ Харківського облвиконкому Віктор Зайцев пройшов кар’єрний шлях до заступника начальника управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Харківській області з фінансово-економічних питань та працював на цій посаді до виходу на пенсію. Після звільнення у відставку працював на посадах державної служби в тому ж управлінні. Віктор Олексійович за сумлінну працю та звитягу в службі неодноразово заохочувався відомчими нагородами.

Від імені колективу ювіляра привітав начальник Північно-Східного міжрегіонального управління полковник внутрішньої служби Георгій Романов. Він подякував Віктору Олексійовичу за роки відданої служби та неоціненний внесок у справу кримінально-виконавчої системи. Також, ювіляра привітали Голова Харківського обласного осередку ВГО «Асоціація ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби України» Ренат Алмакаєв, Голова Регіональної профспілкової організації міжрегіонального управління Олег Плеханов, персонал міжрегіонального управління, ветерани служби.

Ювіляр подякував за увагу та чуйність до пенсіонерів системи виконання покарань, підкресливши, що роки, проведені в установі, незважаючи на всі труднощі були одними із найкращих в його житті.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з
питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »