10 квiтня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
23.01.2020
Державна пенітенціарна служба України

ОПЕРАТИВНА НАРАДА З ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ РОБОТИ ОПЕРАТИВНИХ ПІДРОЗДІЛІВ УСТАНОВ ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ ТА СЛІДЧИХ ІЗОЛЯТОРІВ, ЩО ПІДПОРЯДКОВАНІ ПІВДЕННОМУ МІЖРЕГІОНАЛЬНОМУ УПРАВЛІННЮ З ПИТАНЬ ВИКОНАННЯ КРИМІНАЛЬНИХ ПОКАРАНЬ ТА ПРОБАЦІЇ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ ЗА 2019 РІК

23 січня 2020 року в залі нарад Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції (далі – Управління) відбулась нарада з підведення підсумків роботи оперативних підрозділів підпорядкованих установ за 12 місяців 2019 року.

Захід відбувся під головуванням начальника Управління оперативно-розшукової роботи Адміністрації ДКВС України полковника внутрішньої служби Нечипельського Андрія Володимировича, за участю начальника відділу оперативної роботи та боротьби зі злочинністю Управління оперативно-розшукової роботи Адміністрації ДКВС України полковника внутрішньої служби Мельниченка Сергія Миколайовича, першого заступника начальника Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції (далі - Управління) полковника внутрішньої служби Мастицького Володимира Валентиновича.

Захід розпочався із проведення стройового огляду, під час якого було перевірено стан форменого одягу, наявність службових посвідчень та жетонів.

Зі вступним словом до присутніх звернувся Андрій Нечипельський, в якому зосередив увагу на необхідності проведення комплексних профілактичних заходів в установах виконання покарань за участю всіх підрозділів виправних закладів у напрямку покращення оперативної обстановки в місцях позбавлення волі.

За результатами діяльності у 2019 році та за сумлінне виконання службових обов’язків і професіоналізм Володимир Мастицький вручив окремим посадовим особам відомчі відзнаки.

Із доповіддю про підсумки роботи оперативних підрозділів установ виконання покарань та слідчих ізоляторів Управління за 12 місяців 2019 року та основні завдання на перше півріччя 2020 року виступив начальник відділу оперативно-розшукової роботи Управління полковник внутрішньої служби Кирило Бардашевський. Зі співдоповідями із вказаних питань виступили посадові особи окремих установ виконання покарань та слідчих ізоляторів Управління.

В ході наради були проаналізовані основні показники роботи, обговорено проблемні питання підпорядкованих установ, які потребують негайного вирішення. Розглядалися питання про напрямки нейтралізації негативного впливу на засуджених та ув’язнених з боку осіб негативної спрямованості. Також особлива увага приділялася стану роботи у напрямку перекриття каналів доставки до охоронюваної зони заборонених речей і наркотичних речовин, профілактики конфліктних ситуацій в середовищі засуджених. Особливу увагу приділено питанню протидії скоєння засудженими шахрайських дій та соціально-резонансних злочинів, викорінення випадків вчинення неправомірних дій працівників, які нехтуючи інтересами служби, займаються доставкою засудженим заборонених речей та наркотичних речовин.

На завершення була надана принципова оцінка ефективності здійснення оперативно-розшукової діяльності установами Південного міжрегіонального управління, відмічено установи, які досягли позитивних результатів та акцентовано увагу на подальшому вирішенні проблемних питань в даному напрямку роботи.

Управління оперативно-розшукової роботи

версія для друку
Розширений пошук »