8 квiтня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
27.01.2020
Державна пенітенціарна служба України

Надержинщинську виправну колонію (№65) Північно-Східного міжрегіонального управління відвідали прокурори Полтавської обласної прокуратури

24 січня 2020 року державну установу «Надержинщинська виправна колонія (№65)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції відвідали прокурор Полтавської області Ярослав Голинський, заступник прокурора Полтавської області Олег Галицький, начальник відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень в кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру Віталій Алетенко.

У супроводі керівництва установи прокурорами було здійснено обхід території колонії, перевірено комунально-побутові умови проживання засуджених, надання медичної допомоги та торгівельного обслуговування, працевлаштування засуджених на підприємстві установи. Також було проведено прийом 2 засуджених з особистих питань. Питання, які турбували засуджених, стосувалися порядку проведення нотаріального посвідчення заяв, звернень, довідок та порядку проведення шлюбної церемонії в установі в рамках пілотного проекту «Шлюб за добу». На всі запитання засуджених надано аргументовані і змістовні відповіді.

Скарг від засуджених на незаконні дії з боку працівників установи та на стан комунально–побутового забезпечення не надходило.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з
питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »