8 квiтня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
27.01.2020
Державна пенітенціарна служба України

Співробітники Кременчуцької виховної колонії Північно-Східного міжрегіонального управління прийняли участь у фінальному тренінгу на базі Освітнього Дому з Прав Людини в Чернігові

23-24 січня 2020 року співробітники Кременчуцької виховної колонії Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції прийняли участь у фінальному тренінгу в рамках проекту «Просування міжнародних стандартів поводження з неповнолітніми у виправних та виховних установах України» на базі Human Rights House in Chernihiv (Освітній Дім з Прав Людини в Чернігові).

Під час заходу учасниками були презентовані напрацювання, виконані в рамках проекту, а саме сценарії навчальних занять, які були проведені у спеціальних виховних установах, закладах та центрах, що працюють з дітьми в конфлікті з законом. Експерти з Helsinska Fundacja Praw Czlowieka (Гельсінський Фонд з Прав Людини (Варшава, Польща)) Ельжбета Чиж та Богна Хмілевська надали коментарі та рекомендації щодо відповідності змісту занять міжнародним стандартам прав людини та прав дитини.

Також учасники мали чудову змогу обмінятися досвідом, актуалізувати проблемні питання в системі ресоціалізації дітей та спланувати спільну подальшу роботу.

ДОВІДКОВО: проект «Просування міжнародних стандартів поводження з неповнолітніми у виправних та виховних установах України» реалізується Helsinska Fundacja Praw Czlowieka та Громадською організацією МАRТ у партнерстві з Human Rights House in Chernihiv за підтримки Human Rights House Foundation та програми «Зміни в регіоні RITA» (Польща).

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з
питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »