8 квiтня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
31.01.2020
Державна пенітенціарна служба України

Представники Адміністрації ДКВС України взяли участь у проведенні круглого столу «Презентація та реалізація проектів з розширення доступу до освіти для ув’язнених та колишніх ув’язнених».

28 січня 2020 року представники Управління соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими взяли участь у проведенні круглого столу «Презентація та реалізація проектів з розширення доступу до освіти для ув’язнених та колишніх ув’язнених». Захід проводився за участю представників громадських організацій «Світло надії», «FREE ZONE», «Клуб «Шанс», мережі «100% Життя» (м.Черкаси та м. Рівне)» з організаційної підтримки Представництва DVV International в Україні.

Темою обговорення стало впровадження неформальної освіти – «Курсів життєвих навичок» для засуджених до позбавлення та обмеження волі. Представники благодійних організацій презентували міні-проекти щодо здобуття навичок за професіями, що мають попит у суспільстві. Зокрема, в державній установі «Городоцький виправний центр (№ 131)» міні-проектом заплановано створити умови для здобуття засудженими професійних навичок за професією «штукатур – плиточник». У державній установі «Черкаська виправна колонія (№ 62)» засуджені зможуть отримати навички з виготовлення та перетяжки м’яких меблів. Для осіб, які відбувають покарання у секторі максимального рівня безпеки державної установи «Роменська виправна колонія (№ 56)» реалізація проекту передбачає створення інтернет-класу з можливостями для здобуття вищої освіти за дистанційними технологіями.

На завершення круглого столу начальник Управління соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими Адміністрації ДКВС України Валерій Калівошко зазначив, що навчання змінює свідомість засуджених, їх переконання, поведінку, звички. Крім цього, як показують дослідження, чим вищими є загальноосвітній і професійно-технічний рівень засудженого, тим меншою є вірогідність вчинення ним повторних злочинів.

Управління соціально-виховної
та психологічної роботи із засудженими

версія для друку
Розширений пошук »