8 квiтня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
05.02.2020
Державна пенітенціарна служба України

ПРЕС-АНОНС
До уваги засобів масової інформації

12 лютого 2020 року відбудеться відкриття бази дислокації воєнізованого формування «ЦИКЛОН-ПОДІЛЛЯ» Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, також цього дня відзначається 29 річниця з дня створення підрозділів спеціального призначення в системі Державної кримінально-виконавчої служби України.

Під час заходу будуть продемонстровані показові виступи проведення спеціальних операцій по звільненню заручника, припинення масових заворушень засуджених в установах виконання покарань, затримання засудженого за допомогою службових собак, який намагається втекти з місць позбавлення волі на автомобілі, показові виступи з рукопашного бою та демонстрація екіпірування та приміщень бази, також відбудеться нарада з підведення підсумків діяльності територіальних (міжрегіональних) воєнізованих формувань ДКВС України за 2019 рік.

Захід відбудеться за адресою: м. Вінниця, вул. Брацлавська 2.

Початок заходу о 10 годині.

Контактна посадова особа відповідальна за взаємодію із засобами масової інформації від Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Цебрик Леся Миколаївна, моб. тел. +38(068)739-64-16.


версія для друку
Розширений пошук »