8 квiтня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
03.02.2020
Державна пенітенціарна служба України

Представники Північно-Східного міжрегіонального управління взяти участь у засіданні круглого столу

30 січня 2020 року начальник відділу соціально-виховної та психологічної роботи Північно-Східного міжрегіонального управління Юрій Мосійчук та заступник начальника державної установи «Харківський слідчий ізолятор» Дмитро Холод взяли участь у засіданні круглого столу на тему: «Дотримання виборчих стандартів у місцях позбавлення волі та на інших спеціальних виборчих дільницях», який проведено на базі Харківського прес-клубу.

Медіа захід організовано Всеукраїнською громадською організацією "Опора" та присвячено результатам моніторингу дотримання прав засуджених та ув'язнених під час проведення виборів Президента України та Верховної Ради України. Під час обговорення членами громадської організації було доведено результати моніторингу, акцентовано увагу на нормах діючого законодавства, що стосується виборчого процесу та кореляції цих норм з іншими нормативно-правовими актами, якими керуються в своїй діяльності установи виконання покарань та слідчі ізолятори.

Юрій Мосійчук зазначив, що засуджені до будь-якого з покарань продовжують залишатися громадянами своєї держави, що мають суб’єктивні права і виконують загальногромадянські обов’язки, хоча й з обмеженнями. Реалізуючи свої виборчі права, засуджені теж беруть участь в управлінні державою.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з
питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »