8 квiтня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
12.02.2020
Державна пенітенціарна служба України

ЗАСТУПНИК МІНІСТРА ЮСТИЦІЇ ВІТАЛІЙ ВАСИЛИК ВІДВІДАВ ХАРКІВЩИНУ

11 лютого 2020 року на Харківщину з робочим візитом прибув заступник Міністра юстиції Віталій Василик. У супроводі начальника Північно-Східного міжрегіонального управління полковника внутрішньої служби Георгія Романова Віталій Валентинович спочатку відвідав державну установу «Харківський слідчий ізолятор», де оглянув складські приміщення, лазне-пральний комплекс, харчоблок та роботу групи швидкого реагування.

В рамках візиту Віталій Василик зустрівся з Харківським міським головою Геннадієм Кернесом. Було обговорено питання щодо напрацювання локації для нової установи виконання покарань та отримано згоду міського голови щодо виділення відповідної земельної ділянки.

Заступник Міністра завітав і до державної установи «Олексіївська виправна колонія (№25)», де оглянув виробничу зону, кімнати тривалих побачення, крамницю для засуджених, медичну частину, відділення соціально-психологічної служби та спортивну залу. Також Віталій Василик поспілкувався із засудженими.

«Ця колонія наповнена, тут працює виробництво, по всіх формальних і статистичних показниках у керівництва Міністерства юстиції немає запитань, - зазначив Віталій Валентинович. - Є запитань багато у Уповноваженого з прав людини, правозахисників стосовно методів і умов роботи. Наразі я не бачу підстав для того, щоб приймати якісь управлінські рішення, але ми знаємо, що в правоохоронних органах є відповідні кримінальні провадження і чекаємо їх результатів».

Віталій Василик також відвідав об’єкт незавершеного будівництва 70-квартирного житлового комплексу, розташованого в с. Подвірки Дергачівського району, де провів зустріч з інвестором, та Георгіївсько-Петропавлівський храм, розташований на території законсервованої державної установи «Курязька виховна колонія імені А.С.Макаренка».

Також заступник Міністра юстиції відвідав державну установу «Темнівська виправна колонія (№100)», де оглянув гуртожитки для засуджених, багатомісне приміщення для тримання чоловіків, засуджених до довічного позбавлення волі, промислову зону та поспілкувався із засудженими.

На службовій нараді, яка пройшла в Північно-Східному міжрегіональному управлінні з питань виконання кримінальних покарань, було підбито підсумки візиту, обговорено проблемні питання та окреслено перспективні плани роботи. Особливу увагу Віталій Василик приділив потребам служби та питанням фінансування.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з
питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »