8 квiтня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
14.02.2020
Державна пенітенціарна служба України

Нарада з начальниками оперативних підрозділів та першими заступниками начальників установ Південно-Східного міжрегіонального управління за підсумками роботи у 2019 році

13 лютого 2020 року в залі засідань Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції відбулася розширена нарада з начальниками оперативних підрозділів та першими заступниками начальників установ Міжрегіонального управління за підсумками роботи у 2019 році.

В заході взяли участь: начальник управління оперативно-розшукової роботи Адміністрації ДКВС України полковник внутрішньої служби Андрій Нечипельський, заступник начальника відділу оперативної роботи та боротьби зі злочинністю управління оперативно-розшукової роботи Адміністрації ДКВС України підполковник внутрішньої служби Олександр Ліповський, в.о. начальника Південно-Східного міжрегіонального управління Дмитро Сало, начальник відділу оперативно-розшукової роботи Південно-Східного МРУ полковник внутрішньої служби Роман Ващенко, оперативний склад відділу оперативно-розшукової роботи управління.

Зі вступним словом до присутніх звернувся в.о. начальника Міжрегіонального управління Дмитро Сало, в якому зосередив увагу на необхідності проведення комплексних профілактичних заходів в установах виконання покарань за участю всіх підрозділів виправних закладів у напрямку покращення оперативної обстановки в місцях позбавлення волі, а також вказав на критичні прорахунки з деяких моментів організації оперативної роботи підрозділів.

В ході наради були обговорені ключові питання, які потребують постійної уваги в діяльності підпорядкованих підрозділів. Начальник відділу оперативно-розшукової роботи Міжрегіонального управління полковник внутрішньої служби Роман Ващенко доповів про підсумки роботи оперативних апаратів установ Міжрегіонального управління за 2019 рік.

Під час наради розглядалися питання взаємодії установ виконання покарань із органами Національної поліції. Також, окрема увага була зосереджена на питанні в частині недопущення надходження до охоронюваних територій заборонених предметів, стан роботи в напрямку зменшення впливу ув'язнених негативної спрямованості на оперативну обстановку закладів, перекриття каналів доставки до охороняємої зони заборонених речей і наркотичних речовин, профілактики конфліктних ситуацій в середовищі засуджених, протидії скоєння засудженими шахрайських дій та соціально-резонасних злочинів, викорінення випадків вчинення неправомірних дій працівників, які нехтуючи інтересам служби, займаються доставкою засудженим заборонених речей та наркотичних речовин.

Наостанок керівництвом була надана принципова оцінка оперативної діяльності виправних закладів Міжрегіонального управління, відмічено установи, які досягли позитивних результатів в оперативній діяльності та акцентовано увагу на подальшому вирішенні проблемних питань в даному напрямку роботи.

Прес-служба Південно-Східного МРУ

версія для друку
Розширений пошук »