27 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
17.02.2020
Державна пенітенціарна служба України

У Темнівській виправній колонії (№100) Північно-Східного міжрегіонального управління пройшов «Батьківський день»

15 лютого 2020 року в державній установі «Темнівська виправна колонія (№100)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції було проведено «Батьківський день», коли родичам засуджених дозволено зазирнути у кожен куточок, подивитися, де їх рідні живуть і працюють, як вони харчуються та проводять дозвілля.

Заступник начальника установи із соціально-виховної та психологічної роботи Валерій Єрохін провів рідних засуджених від контрольно-перепускного пункту установи по місцях, де засуджені живуть, працюють та відпочивають. Гості також відвідали церкву при установі, банно-пральний комбінат та їдальню для засуджених, покуштували свіжої здоби, випеченої руками засуджених.

Після екскурсії установою гостей разом з їх рідними розмістили в актовій залі клубу для засуджених, де гурток художньої самодіяльності установи влаштував для них святковий концерт.

Виходячи із колонії рідні були заспокоєні, що їх сини, чоловіки та брати не лише відбувають строк покарання, а й мають змогу повноцінно жити та розвиватися завдяки зусиллям працівників колонії.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з
питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »