26 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
21.02.2020
Державна пенітенціарна служба України

Оцінка ризиків та потреб – пріоритет соціально-психологічної служби установ виконання покарань

Днями, персонал відділів соціально-виховної та психологічної роботи державних установ «Білоцерківська виправна колонія № 35», «Дрогобицька виправна колонія № 40», «Городищенська виправна колонія № 96», «Кам’янська виправна колонія № 34» та «Стрижавська виправна колонія № 81» взяли участь у тренінгу: «Пілотування інструменту оцінки ризиків та потреб у роботі із засудженими в установах виконання покарань».

Захід було організовано та проведено Проектним офісом з підтримки реформи кримінальної юстиції та системи покарань спільно з Адміністрацією ДКВС України, державною установою «Центр пробації» та Громадською організацією «Frее Zоnе».

Робота у напрямку запровадження оцінки ризиків та потреб проводиться системно і вже досить тривалий час.

Протягом 2019 року групою експертів та представників Адміністрації ДКВС України, державної установи «Центр пробації», Проектного офісу з питань пробації Міністерства юстиції України, проекту «Право» Європейського Союзу та інших національних громадських організацій було розроблено інструмент «Оцінка ризиків та потреб дорослих засуджених».

З метою належного запровадження цього інструменту роботи було прийнято спільне рішення про необхідність його попереднього відпрацювання на базі пілотних установ.

Висококваліфіковані тренерки Тетяна Журавель, старша радниця з програм ресоціалізації засуджених Проєктного офісу з підтримки реформи кримінальної юстиції та системи покарань (Проєкт «SUGe», Агрітім Канада) та Олена Кочура, експертка з розробки оцінки ризиків та потреб Проєктного офісу з підтримки реформи кримінальної юстиції та системи покарань (Проєкт «SUGe», Агрітім Канада) навчали присутніх мотивації до змін, основ технології ведення випадку, пропрацьовували інструменти оцінки ризиків та потреб, планували заходи соціально-виховної роботи із засудженими та інші дотичні теми.

Наразі Міністерством юстиції України підготовлено наказ № 599/5 від 18.02.2020 «Про реалізацію пілотного проєкту «Апробація інструментів оцінки ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення та індивідуального планування соціально-виховної роботи із засудженими в установах виконання покарань», яким запроваджено зазначений проєкт та затверджено перелік установ виконання покарань для запровадження пілотного проєкту і порядок апробації інструментів проведення оцінки ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення засудженими та індивідуального планування соціально-виховної роботи із засудженими в установах виконання покарань.

Управління соціально-виховної та
психологічної роботи із засудженими
Адміністрації ДКВС України

версія для друку
Розширений пошук »