27 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
24.02.2020
Державна пенітенціарна служба України

ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПОРЯДКОВАНИХ УСТАНОВ ПІВДЕННОГО МІЖРЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ВИКОНАННЯ КРИМІНАЛЬНИХ ПОКАРАНЬ ТА ПРОБАЦІЇ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ ЗА 2019 РІК

21 лютого 2020 року під керівництвом в.о. начальника Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції (далі - Управління) полковника внутрішньої служби Володимира Мастицького відбулась розширена колегія із підведення підсумків діяльності підпорядкованих установ за 2019 рік, за участі заступника начальника Управління з питань дотримання прав засуджених та осіб узятих під варту Наталії Білак, начальників структурних підрозділів Управління, керівного складу підпорядкованих установ та делегованого члена від громадської ради при Управлінні.

Колегію було розпочато під звуки Державного Гімну України.

Володимир Мастицький звернувся до присутніх зі вступним словом, визначивши основні досягнення за рік, зупинився на прорахунках в роботі; визначив пріоритетні завдання на поточний рік для удосконалення роботи підпорядкованих установ, зосередив особливу увагу на необхідності забезпечення належних умов роботи персоналу.

На колегії були розглянуті напрямки роботи щодо стану забезпечення належної охорони, нагляду і безпеки кримінально-виконавчих установ міжрегіонального управління, створення належних умов тримання засуджених і ув’язнених осіб, протидії злочинності, організації виробничої діяльності підприємств та навчально-виробничих майстерень, стану соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими, роботи з персоналом, попередження надзвичайних подій та правопорушень серед працівників тощо.

Окрему увагу приділено установам, які перебувають на особливому контролі, кількість яких у цьому році зменшилась.

Наталія Білак наголосила на покращенні стану дотримання прав засуджених та ув’язнених, соціально-виховної та психологічної роботи, що сприятиме ресоціалізації засуджених та подальшій реінтеграції їх до суспільства. Окремий наголос зробила у напрямку профілактики серед засуджених членоушкоджень, випадків травмувань; у необхідності підвищеної уваги до неповнолітніх, які вступили в конфлікт із законом ; необхідності популяризації Державної кримінально-виконавчої служби України та підвищення її іміджу шляхом висвітлення позитивних досягнень та покращення якості виконавської дисципліни.

На завершення колегії керівництвом Управління була надана оцінка роботи за 2019 рік підпорядкованим установам та визначено заходи, спрямовані на покращення показників роботи.


версія для друку
Розширений пошук »