27 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
13.03.2020
Державна пенітенціарна служба України

Співробітники збірної команди Північно-Східного міжрегіонального управління здобули бронзові медалі у чемпіонаті з гирьового спорту

12 березня 2020 року під егідою Харківської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» пройшов чемпіонат за програмою комплексних змагань «Спартакіада-2020», серед силових відомств Харківської області з гирьового спорту.

Збірна команда міжрегіонального управління з гирьового спорту була представлена у 5 вагових категоріях. Так, за результатами змагань двоє наших спортсменів здобули бронзові медалі у наступних вагових категоріях:
- до 85 кг. майор внутрішньої служби Шумов Сергій Олександрович, старший інспектор штурмового взводу воєнізованого формування «СКОРПІОН» - воєнізованого формування Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції;
- понад 95 кг. лейтенант внутрішньої служби Шевченко Віктор Вікторович, старший інспектор (з професійної підготовки) відділу по роботі з персоналом державної установи «Холодногірська виправна колонія (№18)».

Під час нагородження спортсменів організатори змагань зауважили, що сьогодні спорт - це дуже важлива частина життя і такі змагання допомагають об’єднувати колективи та налагоджувати дружні стосунки.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з
питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »