27 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
17.03.2020
Державна пенітенціарна служба України

Профілактика коронавірусу серед персоналу та засуджених Північно-Східного міжрегіонального управління

В установах виконання покарань та слідчих ізоляторах Північно-Східного міжрегіонального управління, у зв'язку із загрозою поширення на території України коронавірусної інфекції COVID-19, запроваджені заходи щодо профілактики інфікування і поширення коронавірусу серед персоналу та засуджених.

Медичні заклади філії Державної установи «Центр охорони здоров’я Державної кримінально-виконавчої служби України» у Харківській та Луганській областях забезпечені медичними масками та респіраторами, в наявності протизапальні засоби, антибіотики, інфузійні розчини та дезінфекційні засоби.

В установах силами медичних працівників проводиться опитування, візуальний огляд та температурний скринінг персоналу установ, осіб, які відвідують установи, засуджених та ув’язнених, які в них утримуються.

Для засуджених проводяться медичні години, спрямовані на профілактику поширення нового вірусу. Доводяться шляхи передачі, симптоми та методи лікування. На інформаційних стендах у відділеннях соціально-психологічної служби та в адміністративних будівлях розміщені санбюлетні та наочна інформація щодо профілактики інфікування і поширення коронавірусу.

Станом на 16.03.2020 року випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом, серед персоналу, засуджених та ув’язнених не зареєстровано. Епідеміологічний стан задовільний.

Нагадуємо, що з 13 березня по 3 квітня 2020 року установи виконання покарань, слідчі ізолятори, заклади охорони здоров’я ДКВС закриті для відвідування представниками засобів масової інформації, об’єднань громадян, релігійних та благодійних організацій.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з
питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »