26 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
16.03.2020
Державна пенітенціарна служба України

Працівникам ДКВС представили нового профільного заступника.

В. о. Державного секретаря Міністерства Людмила Кравченко представила новий розподіл повноважень. Зокрема повноваження з формування та реалізації політики у сфері виконання кримінальних покарань та пробації з 16 березня 2020 року переходять до заступника Міністра юстиції Висоцької Олени Володимирівни.

Зі свого боку, Олена Висоцька представила свою команду та звернула особливу увагу на пріоритетні напрями роботи, а саме - боротьбу з хабарництвом та заходи попередження потрапляння вірусу COVID-19 в установи виконання покарань, колонії, виправні центри та СІЗО.

Так, з метою запобігання поширенню вірусу спілкування засуджених з родичами відбуватиметься через засоби відеозв'язку. Крім того, максимально обмежується відвідування. Судові наради проходитимуть через конференц-зв'язок.


версія для друку
Розширений пошук »