26 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
18.03.2020
Державна пенітенціарна служба України

Олена Висоцька: В установах виконання покарань тривають протиепідемічні заходи

Серед тюремного населення України жодного випадку коронавірусу не виявлено, але працівники державної кримінально-виконавчої служби щодня та в повній готовності працюють на запобігання проникненню COVID-19 на території установ ДКВС. На цьому наголосила заступник Міністра юстиції Олена Висоцька.

Вона зауважила, що Департамент з виконання кримінальних покарань спільно з Центром охорони здоров’я ДКВС розробив план протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню вірусу в установи виконання покарань.

«Відповідно до цього плану, з 13 березня 2020 року в установах виконання покарань введено заборону відвідувань, окрім адвокатів, працівників правоохоронних органів та суду. Медичними працівниками проводиться щоденний температурний скринінг безконтактними інфрачервоними термометрами щодо виявлення простудних захворювань персоналу ДКВС, відвідувачів установ, засуджених та осіб, узятих під варту. Так, за 5 днів виявлено 122 випадки простудних захворювань серед засуджених та осіб, узятих під варту, які зараз перебувають під наглядом медиків. Жодного випадку коронавірусу не виявлено», - повідомила Олена Висоцька.

За словами заступника Міністра, у закладах проводиться регулярна дезінфекція та наскрізне провітрювання приміщень. Також визначені приміщення для тимчасової ізоляції осіб з симптомами на коронавірусну хворобу.

Крім того, постійно проводяться заняття серед медичного персоналу з питань дотримання вимог протиепідемічного режиму, біологічної безпеки та біологічного захисту при виявленні особи, що відповідає визначеному випадку COVID-19. Окремо здійснюється роз’яснювальна робота серед персоналу ДКВС та тюремного населення.

Алгоритми дій при виявлені хворого на COVID-19 та при виникненні спалаху даного захворювання затверджено наступний: підозра – ізоляція і симптоматичне лікування – повідомлення в лабораторні центри – при підтвердженні COVID-19 та/або важкому стані хворого – госпіталізація в найближчий заклад охорони здоров’я МОЗ, визначений для надання медичної допомоги по територіальному принципу.

Окрім зазначених заходів, в доступних для ознайомлення місцях розміщено інформаційні листи про заходи профілактики щодо зменшення впливу та передачі гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Особи, що відбувають покарання, ознайомлюються з інформаційними листами та активно співпрацюють з адміністрацією установ в напрямку запобігання потрапляння корона вірусу в установи виконання покарань.


версія для друку
Розширений пошук »