27 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
20.03.2020
Державна пенітенціарна служба України

В Кременчуцькій виховній колонії з працівниками їдальні проведено додаткові заняття

19 березня 2020 року в державній установі «Кременчуцька виховна колонія» проведено додаткові заняття з кухарями та вихованцями, що входять до числа господарчої обслуги їдальні для вихованців.

Заходи організовано з метою профілактики розповсюдження короновірусної інфекції та на виконання Плану протиепідемічних заходів щодо попередження захворюваності на короновірус COVID-19. Додатково вихованцям було роз’яснено порядок миття столового та кухонного посуду: ретельне видалення залишків їжі, миття щіткою за температури 50 градусів з миючими засобами, миття з додаванням дезрозчину у другій ємності, ополіскування під проточною водою температурою не менше 65 градусів в окремій ємності, просушування на спеціальних полицях тощо. Додатково з кухарями розглянули існуючі вимоги до порядку термообробки продуктів харчування та кухонного інвентарю при приготуванні страв для засуджених.

«Дотримання санітарних правил при митті посуду, обробці обладнання та інвентарю має важливе санітарно-гігієнічне значення для забезпечення повноти виконання санітарного режиму та санітарно-епідемічної бездоганності», - наголосив начальник колонії Олександр Сайко.


версія для друку
Розширений пошук »