27 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
24.03.2020
Державна пенітенціарна служба України

В Кременчуцькій виховній колонії вживаються необхідні заходи для відправлення осіб, які звільняються з установи

В державній установі «Кременчуцька виховна колонія» вживаються необхідні заходи для відправлення осіб, які звільняються з установи.

У зв’язку із запровадженням в країні обмежувальних заходів для запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19, встановлення карантину, призупиненням внутрішнього пасажирського сполучення співробітниками державної установи налагоджено постійний телефонний зв’язок з рідними та близькими вихованців. Батькам роз’яснюються необхідні правила поведінки під час загрози поширення короновірусної інфекції. Особисто з батьками та рідними вирішується питання можливості транспортування ними вихованців, що звільняються з установи додому.

«На даний час та на період введення карантину, в установі вжито необхідних заходів щодо транспортування звільнених вихованців, проблемних питань не виникає», - наголосив начальник колонії Олександр Сайко.


версія для друку
Розширений пошук »