27 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
25.03.2020
Державна пенітенціарна служба України

Допомога в дії: персонал колонії посприяв у влаштуванні звільненої особи до закінчення карантину

24 березня 2020 року з державної установи «Дар'ївська виправна колонія (№10)» звільнився засуджений Х, який мав прямувати до Полтавської області, але зважаючи на постанову Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року №215 "про обмеження пасажирських перевезень на території України", дістатися дому не має змоги.

Адміністрацією установи було досягнуто домовленості з Центром реінтеграції бездомних та звільнених «Надія», що у місті Херсон, стосовно влаштування звільненого на час встановленого терміну карантину. У супроводі начальника відділення, старшого інспектора з питань підготовки до звільнення та представника національної поліції в Херсонській області громадянина було доставлено до вищезазначеного Центру.

На час карантину людина знаходитиметься в теплі та буде нагодована, а після - відправиться додому.


версія для друку
Розширений пошук »