ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
Дорогі колеги! 14.12.2011

Працівникам та ветеранам Державної
кримінально-виконавчої служби України

Дорогі колеги!

http://www.kvs.gov.ua/punish/img/publishing/?id=95267

Сьогодні Україна вшановує героїв-ліквідаторів, які стали на шляху ядерної стихії Чорнобиля.

Слід зазначити, що в ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС у 1986-1987 роках взяли участь понад 1000 співробітників органів і установ виконання покарань (на той час: УВП-ВВП УВС областей і ГУВП МВС України).

Особовий склад служби з перших годин аварії забезпечував охорону громадського порядку в містах Прип’яті, Чорнобилі, евакуацію і розселення мешканців із зони, зокрема, особовий склад установ УПВ УВС Київської (325 чоловік), Житомирської (88 чоловік) областей, центрального апарату ГУВП (110 чоловік).

За мужність і відвагу, проявлені під час ліквідації наслідків аварії, 2 співробітники (Тонконог В.П., Анищенко О.В.) нагороджені орденами, 19 співробітників – медалями “За відмінну службу при охороні громадського порядку”.

Від колегії Державної пенітенціарної служби України та від себе особисто, висловлюю подяку усім співробітникам, які своїм життям і здоров’ям захистили наше майбутнє. Схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто своє життя поклав на вівтар Вітчизни.

Виявляючи глибоку повагу, дякуємо вам за мужність, витримку, виваженість за ваш подвиг, якого ми не маємо права забути. Ви є взірцем служіння народові та державі.

Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, довголіття та сімейного благополуччя.

З повагою

Голова
Д
ержавної пенітенціарної служби України
генерал-лейтенант внутрішньої служби

http://www.kvs.gov.ua/punish/img/publishing/?id=95266

О.В. Лісіцков

 

версія для друку
повернутись