ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
27.06.2012

Тверде «Ні – наркотикам!» сказали у Дніпропетровській виправній колонії №89

З нагоди Міжнародного дня боротьби із вживанням наркотиків та їх незаконним обертом в Дніпропетровській виправній колонії № 89 пройшли заходи направлені на формування у засуджених здорового образу життя та негативного ставлення до одурманюючих речовин. З нагоди події установу відвідали представники Благодійної організації «Дорога життя», які протягом тривалого часу надають всебічну допомогу наркозалежним особам та особам, які хворі на туберкульоз і ВІЛ-інфекцію.

В рамках акції волонтерами організації було проведено конкурс плакатів серед засуджених установи на тему «Здоров’я та наркоманія – на розпутті двох шляхів». Засуджені з цікавістю прийняли участь у конкурсі, адже крім азарту змагань на переможця чекав головний приз - новенький DVD-програвач. Перемогла робота під назвою «Солодка дорога до пекла». Автор цієї роботи отримав головний приз, який помандрував на батьківщину переможця і очікуватиме там свого власника.

Адміністрація установи висловила слова вдячності волонтерам організації «Дорога життя» за активну участь в соціально-виховній роботі із засудженими, фор-мування принципу здорового образу життя.

Андрій Войт,
Старший інспектор відділу СВПР
Дніпропетровської виправної колонії
управління Державної пенітенціарної
служби у Дніпропетровській області (№89)

версія для друку
повернутись