ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
20.09.2012

У Дніпропетровській виправній колонії проводиться перевірка керівництвом територіального управління ДПтС та органами прокуратури

Учора, 19 вересня, в інтернет-мережі з’явилась публікація громадської організації «Вінницька правозахисна група» про нібито знущання з боку адміністрації Дніпропетровської виправної колонії (№89) над засудженим Р.Довгим.

З метою достовірного інформування суспільства по суті даного питання ДПтС України повідомляє, що для перевірки викладеної інформації сьогодні, 20 вересня, до установи прибуло керівництво територіального управління ДПтС, працівники Дніпропетровської обласної прокуратури, члени громадської ради та фахівці в галузі права для проведення відповідної перевірки, вивчення обставин висвітлених подій безпосередньо в установі, спілкування із самим засудженим та прийняття відповідного рішення.

За результатами перевірки було з’ясовано, що претензій у зазначеного засудженого до адміністрації установи немає. Однак, він висловлював невдоволення щодо відхилення місцевим судом клопотання адміністрації виправної колонії про його умовно-дострокове звільнення від подальшого відбування покарання.

Після спілкування з відповідними фахівцями засудженим було підготовлено заяву до Апеляційного суду Дніпропетровської області для повторного розгляду питання про можливість застосування щодо нього ст.81 Кримінального кодексу України.

Додатково інформуємо, що письмової заяви від засудженого Р.Довгого про оголошення ним голодування до адміністрації виправного закладу не надходило.

Стосовно інформації про нібито побиття засудженого Р.Довгого іншими засудженими органами прокуратури та працівниками територіального управління ДПтС України у Дніпропетровській області проводиться перевірка. Результати перевірки будуть заслухані на нараді керівництва ДПтС. При необхідності головою відомства буде прийнято відповідні рішення.

Про це сьогодні в приміщенні Управління ДПтС України у Дніпропетровській області було проведено брифінг, під час якого на усі запитання представників ЗМІ було надано вичерпні відповіді.

Відео брифінгу.

Прес-служба

версія для друку
повернутись