ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
22.01.2015
Державна пенітенціарна служба України

Пенітенціарії на чолі з начальником управління ДПтС в Полтавській області Миколою Ісаєвим та відвідали обласні урочистості з нагоди Дня Соборності України

21 січня 2015 року у місті Полтава відбулись обласні урочистості з нагоди відзначення Дня Соборності України.

Пенітенціарії на чолі з начальником управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області Миколою Ісаєвим відвідали даний захід.

До Дня святкування річниці Акту злуки в Палаці дозвілля «Листопад» зібрались представники місцевого самоврядування, органів внутрішніх справ та Збройних сил України, працівники освіти й науки, персонал громадських, релігійних організацій та мешканці Полтави і області.

Пролунав урочистий Гімн України, відкривши святкове зібрання. Хвилиною мовчання присутні згадали Героїв Небесної Сотні і всіх патріотів, що полягли в бою за нашу рідну Батьківщину.

Зі святом запрошених вітали перший заступник Голови облдержадміністрації Олег Пругло та Голова Полтавської обласної ради Петро Ворона, нагородивши дипломами і відзнаками волонтерів, Голів координаційних рад, громадських та релігійних організацій за надання посильної допомоги бійцям АТО.

А гарний святковий настрій глядачам подарували Заслужена артистка України Олена Білоконь у супроводі Національного Президентського оркестру України і Полтавський танцювальний колектив «Барвінок».

Чаруюча українська пісня «Моя земля» та безліч інших патріотичних пісень у виконанні Олени Білоконь під звуки неперевершеного оркестру подарували всім гостям низку приємних емоцій та спогадів, а запальні танці українок та парубків – піднесений настрій і бойовий дух. Пенітенціарії на знак вдячності привітали Заслужену артистку України квітами.

Раділа душа і сяяли посмішки у наших пенітенціаріїв - Полтавчан, які з великим задоволенням відвідали цей святковий захід!

Прес-служба управління ДПтС України в Полтавській області

версія для друку
повернутись