ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
12.11.2015
Державна пенітенціарна служба України

Призначено керівника новоствореної Академії Державної пенітенціарної служби

Сьогодні, 12 листопада 2015 року, Голова Державної пенітенціарної служби України Палагнюк Володимир Миколайович представив колективу Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України тимчасово виконуючого обов’язки ректора Академії Державної пенітенціарної служби - полковника внутрішньої служби Тогочинського Олексія Михайловича, який до цього проходив службу в ДКВС України на посаді начальника департаменту по роботі з персоналом апарату Державної пенітенціарної служби України.

Академія Державної пенітенціарної служби була створена відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 1111-р «Про утворення Академії Державної пенітенціарної служби» на базі Чернігівського юридичного коледжу ДПтС України шляхом його реорганізації в навчальний заклад вищого рівня акредитації.

Відповідно, 12 листопада 2015 року Голова Служби Палагнюк В.В. підписав наказ про призначення тимчасово виконуючим обов’язки ректора новоствореної Академії полковника внутрішньої служби Тогочинського Олексія Михайловича.

Довідково: Тогочинський Олексій Михайлович, 25 серпня 1971 року народження. Освіта – повна вища, у 1993 році закінчив Кам’янець-Подільське вище військово-інженерне командне училище ім. Маршала інженерних військ В.К. Харченка, у 2001 році - Національну академію прикордонних військ України ім. Б. Хмельницького, у 2012 році - Національну академію внутрішніх справ за спеціальністю «правознавство». Кандидат педагогічних наук, доцент, докторант.

Протягом багатьох років обіймав керівні посади в Національній академії внутрішніх справ, очолював Інститут післядипломної освіти. З 2014 року – начальник департаменту по роботі з персоналом апарату Державної пенітенціарної служби України.

Участь у заході з нагоди представлення керівника Академії також взяли: голова Чернігівської обласної державної адміністрації Куліч Валерій Петрович, начальник відділу помічників управління забезпечення діяльності Голови Служби апарату ДПтС України Самара Сергій Григорович, начальник управління ДПтС України в Чернігівській області полковник внутрішньої служби Пісклов Валерій Михайлович, в.о. начальника Головного управління юстиції в Чернігівській області Хардіков В’ячеслав В’ячеславович, прокурор Чернігівської області Носенко Віктор Олексійович, начальник управління Служби безпеки України в Чернігівській області Довженко Олександр Іванович, т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Альохін Едуард Володимирович, начальник управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації Вдовенко Ігор Станіславович.

Голова Служби привітав присутніх з цією визначною подією як для Державної кримінально-виконавчої системи України, так і для всього регіону – створенням Академії. При цьому, Володимир Миколайович зазначив, що всього за один рік, відколи він вперше побував у Чернігівському юридичному коледжі, вдалося втілити в життя ідею створення на його базі відомчої Академії з підготовки професійних кадрів для органів та установ ДПтС України.

В.М. Палагнюк подякував керівництву та співробітникам Чернігівського юридичного коледжу за багаторічну плідну працю, за виховання майбутніх офіцерів, за відповідальне ставлення до обраної професії та службу й вірність Українському народові, а також окреслив нові перспективи навчального закладу у зв’язку з отриманням вищого статусу.

Представляючи персоналу новопризначеного керівника, Голова Служби охарактеризував його як людину, яка має досвід роботи саме в системі вищих навчальних закладів правоохоронної системи, характеризується як відповідальний та мудрий керівник, і завдяки чиїм безпосереднім зусиллям, наполегливій та цілеспрямованій роботі й було створено Академію Державної пенітенціарної служби.

В свою чергу, Олексій Михайлович Тогочинський подякував керівництву відомства за висловлену довіру й теплі слова та запевнив, що всі покладені на нього сподівання будуть виконані у визначений термін та в повному обсязі.

До привітань та щирих побажань успіхів на творчій ниві приєдналися усі присутні та колектив Академії.

Прес-служба Академії ДПтС

версія для друку
повернутись