ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
29.09.2016
Державна пенітенціарна служба України

У Львові відбувся дводенний семінар для працівників кримінально-виконавчої інспекції

В період 26 – 27 вересня у м. Львові відбувся дводенний семінар, присвячений реалізації українсько-канадського «Проекту реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні».

У перший день учасники заходу, на чолі з директором проекту Євгеном Загудаєвим та менеджером проекту Ради Європи «Подальша підтримка пенітенціарної реформи в Україні» Ольгою Сандаковою, відвідали львівський Центр пробації для неповнолітніх. З вітальним словом до гостей звернулась координатор Центру пробації психолог кримінально-виконавчої інспекції Христина Бавшина. Учасники заходу здійснили огляд центру, ознайомились з методами та принципами його роботи, поспілкувались з працівниками та неповнолітніми підобліковими.

В подальшому учасникам семінару було запропоновано презентацію на тему «Модель пробації для неповнолітніх», під час якої основну увагу було акцентовано на механізмі співпраці і залученні соціальних служб та ключовій методології роботи з неблагополучними підлітками. Із доповіддю на тему «Принципи і методи ефективної роботи з неповнолітніми правопорушниками» виступили працівник Мелітопольської кримінально-виконавчої інспекції Лариса Солопова та радник проекту РСКЮ з пробації Гейл Стідз. Фахівець Мелітопольського міського центру соціальних служб Олександра Васлоян представила присутнім авторські напрацювання щодо реабілітаційних програм для підлітків.

Логічним продовження дводенного семінару став круглий стіл на тему «Методика та особливості складання досудової доповіді», який відбувся 27 вересня в конференц-залі готелю «Львів». До участі в засіданні, окрім вказаних вище посадових осіб, долучились начальник сектору кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України у Львівській області Богдан Гедз та старший інспектор з особливих доручень управління кримінально-виконавчої інспекції апарату ДПтС України Ірина Карандюк.

Сектор КВІ управління ДПтС України у Львівській області

версія для друку
повернутись