ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
16.02.2018
Untitled Document

В Роменській виправній колонія (№ 56) Північно-Східного міжрегіонального управління попереджено спробу доставки заборонених предметів

Завдяки професійним та вмілим діям співробітників державної установи «Роменська виправна колонія (№ 56)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, було попереджено спробу доставки заборонених предметів до зони, що охороняється.

Так, під час догляду передачі, яка надійшла засудженому Р. від громадянки С., в порошковому засобі для чищення було виявлено поліетиленовий пакунок з речовиною зеленого кольору рослинного походження, схожою на наркотичну, а у скляній банці з консервацією - 2 мобільні телефони.

За фактом вилучення були складені відповідні матеріали та повідомлено до слідчого відділу Державної кримінально-виконавчої служби України Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерств юстиції для прийняття рішення згідно з вимогами чинного законодавства України.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління

версія для друку
повернутись