ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
14.05.2018
Untitled Document

«День охорони праці в Маріупольському слідчому ізоляторі»

В Маріупольському слідчому ізоляторі Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України були проведені заходи, присвячені «Дню охорони праці» під девізом «Захищене і здорове покоління».

Інженером з охорони праці до співробітників установи було доведено звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2018 році Дня охорони праці в Україні та План заходів із відзначення Дня охорони праці в Україні у 2018 році, також співробітники прослухали лекцію «Твоє здоров’я - це твоє благополуччя». В рамках проведення заходу було оновлено куточок з охорони праці, відповідно до тематики «Здоровий спосіб життя та що таке здоров’я?».

Також було перевірено дотримання вимог нормативно – правових актів з питань охорони праці, ведення в кожному структурному підрозділі установи необхідної документації, та створенню здорових та безпечних умов праці на кожному робочому місці. Особлива увага приділялась популяризації серед молодих співробітників культури безпеки праці оскільки саме збереження здоров’я молодого покоління, це вклад в формування здорового суспільства та майбутнього нашої країни.

Такого роду заходи сприяють створенню позитивного уявлення про здоровий спосіб життя у співробітників, та допомагають зрозуміти якими шляхами покращити своє здоров’я та позбутися шкідливих звичок.

Інженер групи з охорони праці Маріупольського слідчого ізолятора

версія для друку
повернутись