ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
03.07.2018
Державна пенітенціарна служба України

Співробітники Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України отримали звання та Подяки Міністерства юстиції України

03 липня 2018 року за сумлінне виконання працівниками службових обов’язків, пов’язаних з реалізацією державної політики у сфері виконання кримінальних покарань, професіоналізм, досягнення високих результатів в оперативно-службовій діяльності, з нагоди відзначення Дня Конституції та 100-річчя запровадження державної служби кращим співробітникам Адміністрації ДКВС України вручено подяки, первинні та дострокові чергові спеціальні звання начальницького складу.

В урочистій обстановці начальник Адміністрації ДКВС України генерал-майор внутрішньої служби Олександр Крикушенко вручив вітальні листи, погони та Подяки співробітникам Адміністрації. Всього наказом Міністерства юстиції було присвоєно достроково 1 чергове спеціальне звання полковника внутрішньої служби та 1 чергове спеціальне звання підполковника внутрішньої служби. Також присвоєно 3 первинні спеціальні звання та оголошено 5 Подяк.

Наприкінці заходу Олександр Крикушенко побажав працівникам наснаги, віри і життєвих сил, невичерпної енергії, наполегливості, натхнення, професійних успіхів, задоволення від результатів служби, міцного здоров`я, благополуччя, любові рідних та близьких.

Управління персоналу

версія для друку
повернутись