ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
11.07.2018
Державна пенітенціарна служба України

В Надержинщинській виправній колонії (№ 65) Північно-Східного міжрегіонального управління проведено святковий концерт на честь пам`яті польської співачки Анни Герман

7 липня 2018 року в державній установі «Надержинщинська виправна колонія (№ 65)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції представниками релігійної конфесії Адвентистів сьомого дня для засуджених установи проведено урочистий святковий концерт з нагоди вшанування пам`яті видатної польської співачки Анни Герман.

Засуджені мали можливість ознайомитись з життєвим та творчим шляхом любимої мільйонами вдячних слухачів співачки, прослухати незабутні шлягери та хіти 70-х , 80-х «Надежда», «Эхо любви», «Когда цвели сады», «А он мне нравится», «Гори гори моя звезда», «Колыбельная» та інші. Передивитись інтерв’ю з Анною Герман, фрагменти концертів з її участю.

Начальник установи Микола Алєксєєнко зазначив, що в установі відбувають покарання засуджені різних вікових груп тому, проведення даного заходу дало можливість всім і знайомим, і незнайомим з творчістю Анни Герман через прослуховування її пісень та музики зазирнути до минулої добропам`ятної епохи.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
повернутись