ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
26.07.2018
Державна пенітенціарна служба України

На базі Дніпровської виправної колонії (№ 89) за участю керівництва Адміністрації ДКВС України відбулася нарада з начальниками оперативних підрозділів та першими заступниками начальників установ Південно-Східного міжрегіонального управління за підсумками роботи у першому півріччі 2018 року.

26 липня 2018 року на базі Дніпровської виправної колонії (№89) відбулася розширена нарада з начальниками оперативних підрозділів та першими заступниками начальників установ Південно-Східного міжрегіонального управління за підсумками роботи у першому півріччі 2018 року.

В заході взяли участь: заступник начальника Адміністрації ДКВС України Мелюхов Володимир Анатолійович, начальник управління оперативно-розшукової роботи Адміністрації ДКВС України полковник внутрішньої служби Нечипельський Андрій Володимирович, заступник начальника відділу оперативної роботи та боротьби зі злочинністю управління оперативно-розшукової роботи Адміністрації ДКВС України майор внутрішньої служби Ліповський Олександр Миколайович, виконуючий обов’язки начальника Південно-Східного МРУ Сало Дмитро Володимирович, начальник відділу оперативної роботи та боротьби зі злочинністю Південно-Східного МРУ підполковник внутрішньої служби Ващенко Роман Вікторович, перші заступники начальників установ та оперативний апарат виправних закладів міжрегіонального управління.

Зі вступним словом до присутніх звернувся заступник начальника Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України Володимир Мелюхов, в якому зосередив увагу на необхідності проведення комплексних профілактичних заходів в установах виконання покарань за участю всіх підрозділів виправних закладів у напрямку покращення оперативної обстановки в місцях позбавлення волі, а також вказав на критичні прорахунку з деяких моментів організації оперативної роботи підрозділів.  

В ході наради були обговорені ключові питання, які потребують постійної уваги в діяльності підпорядкованих підрозділів. Начальник відділу оперативної роботи та боротьби зі злочинністю управління Роман Ващенко доповів про підсумки роботи оперативних підрозділів установ області за перше півріччя 2018 року.

Під час наради розглядалися питання взаємодії між підрозділами Національної поліції та установами виконання покарань в частині недопущення надходження до охоронюваних територій заборонених предметів, стан роботи в напрямку зменшення впливу ув'язнених негативної спрямованості на оперативну обстановку закладів, перекриття каналів доставки до охороняємої зони заборонених речей і наркотичних речовин, профілактики конфліктних ситуацій в середовищі засуджених.

Окрема увага була зосереджена на питанні протидії скоєння засудженими шахрайських дій та соціально-резонасних злочинів, викорінення випадків вчинення неправомірних дій співробітників, які нехтуючи інтересам служби, займаються доставкою засудженим заборонених речей та наркотичних речовин.

Наостанок керівництвом була надана принципова оцінка оперативної діяльності виправних закладів міжрегіонального управління, відмічено установи, які досягли позитивних результатів в оперативній діяльності та акцентовано увагу на подальшому вирішенні проблених питань в даному напрямку роботи.

Прес-служба Південно-Східного МРУ ПВКПП МЮ

версія для друку
повернутись