ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
08.08.2018
Державна пенітенціарна служба України

Перекрито спробу перекиду наркотичних засобів до ДУ «Крижопільський ВЦ №113»

В ході реалізації оперативної інформації оперативними співробітниками державної установи «Крижопільський ВЦ №113» Центрально - Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, неподалік від основної огорожі затримано 20-річного громадянина А., уродженця Житомирської області, жителя м. Вінниця, який підозріло себе поводив.

При спілкуванні з даною особою стало відомо що він мав намір передати засудженим установи наркотичні речовини шляхом перекиду через основну огорожу. По даному факту викликано слідчо – оперативну групу Крижопільського відділення поліції Бершадського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області. Під час проведення догляду, у громадянина А. виявлено та вилучено пачку з-під цигарок марки «Parliament» в якій знаходився прозорий поліетиленовий пакет з білою порошкоподібною речовиною та 2 не використані медичні шприци.

Слідчим СВ Крижопільського ВП Бершадського ВП ГУНП у Вінницькій обл. по даному факту було внесено відомості до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 2, ст. 307 КК України.


версія для друку
повернутись