ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
26.10.2018
Державна пенітенціарна служба України

В АДМІНІСТРАЦІЇ ДЕРЖАВНОЇ КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ПРОЙШЛО ПЕРШЕ РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ

26 жовтня 2018 року в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України, під головуванням начальника Адміністрації ДКВС України Олександра Крикушенка, пройшло перше розширене засідання колегії Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України.

У роботі колегії взяли участь Міністр юстиції України Павло Петренко, В.о. державного секретаря Міністерства юстиції України Олена Косолапова, заступник Міністра юстиції України Денис Чернишов, члени колегії, керівний склад Адміністрації ДКВС, керівники міжрегіональних управлінь з питань виконання покарань та пробації та їх заступники, керівники установ виконання покарань та слідчих ізоляторів.

Перед початком засідання колегії було проведено стройовий огляд керівників міжрегіональних управлінь, їх заступників, керівників установ виконання покарань та слідчих ізоляторів, під час якого перевірено дотримання правил носіння форменного одягу, наявність службових посвідчень та жетонів.

На початку заходу Міністр юстиції Павло Петренко в урочистій обстановці вручив керівникам Північно-Східного, Західного, Південно-Східного та Центрально-Західного міжрегіональних управлінь дипломи за результатами рейтингової оцінки діяльності у першому півріччі 2018 року та побажав професійних успіхів в подальшій службі.

Під час розширеної колегії були розглянуті та обговорені результати оперативно-службової та виробничо-господарської діяльності органів і установ Державної кримінально-виконавчої служби України за 9 місяців 2018 року та результати підготовки установ виконання покарань і слідчих ізоляторів та державних підприємств Державної кримінально-виконавчої служби України до роботи в осінньо-зимовий період 2018 – 2019 років.

З доповідями про стан боротьби зі злочинністю, стан забезпечення охорони режиму, нагляду і безпеки, стан організації ресурсного забезпечення, стан організації соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими та стан кадрового забезпечення виступили начальники управлінь Адміністрації ДКВС.

Окремим питанням було розглянуто участь громадської організації «Пенітенціарна асоціація України» в процесі реформування кримінально-виконавчої служби та вшанування загиблих під час виконання службових обов’язків працівників Державної кримінально-виконавчої служби України, а також оголошено конкурс на проект пам’ятника загиблим працівникам Служби, кращий з яких буде виготовлено та встановлено на території Адміністрації ДКВС.

Наприкінці заходу начальник Адміністрації ДКВС України Олександр Крикушенко та члени колегії надали оцінку службової діяльності керівників міжрегіональних управлінь та персоналу підпорядкованих установ і визначили конкретні завдання щодо ефективної роботи у 4-му кварталі 2018 році.


Управління персоналу

версія для друку
повернутись