ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
05.11.2018
Державна пенітенціарна служба України

В АДМІНІСТРАЦІЇ ДЕРЖАВНОЇ КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ПРОЙШЛА ПРЕЗЕНТАЦІЯ ДОКУМЕНТАЛЬНОЇ СТРІЧКИ «НЕБО НАД ГОЛОВАМИ»

05 листопада 2018 року в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України, за сприяння Пенітенціарного душ пастирства УГКЦ, відбулася презентація короткометражної документальної стрічки «Небо над головами», присвячена 20-й річниці створення структур ДКВС України.

Фільм молодого режисера Василя Возняка побудований на сприйнятті колишнього вихованця Прилуцької виховної колонії взаємовідносин між двома вимірами – в периметрі колючого дроту та за його межами. Документальна стрічка зосереджує основну увагу глядача не на негативі відбування покарання підлітками, а на батьківській турботі персоналу колонії в процесі перевиховання звернувших зі шляху підлітків та допомозі їм в адаптації після відбування покарання.

Презентація відбулася за участі особового складу Адміністрації ДКВС України та гостей: режисера кінострічки Вознюка Василя, керівника Відділу УГКЦ з душпастирства у пенітенціарній системі України протоієрея Костянтина Пантелея, начальника державної установи «Прилуцька виховна колонія» підполковника внутрішньої служби Квітницького Євгена, начальника відділу соціально-виховної та психологічної роботи майора внутрішньої служби Жайворонка Дмитра, керівника гуртка відділу соціально-виховної та психологічної роботи установи Муляр Ольги та колишнього вихованця Прилуцької виховної колонії Івана.

Після перегляду кінострічки між глядачами та гостями заходу відбулося досить активне спілкування та обговорення кінострічки.

Управління персоналу

версія для друку
повернутись