ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
12.11.2018
Державна пенітенціарна служба України

Впровадження Норвезького досвіду щодо підготовки засуджених до звільнення

8 листопада 2018 року у конференц-залі філії Державної установи «Центр пробації» в м. Харкові відбулася шоста зустріч Робочої групи Харківського пілоту в рамках NORLAU Проект Пробації на тему «Посилення співпраці між установою виконання покарань та підрозділом пробації через удосконалення соціально-виховної роботи із засудженим для його підготовки до звільнення». Участь у зазначеному заході взяли представники Адміністрації ДКВС України, прокуратури Харківської області, ДУ «Центр пробації», члени Робочої групи проекту та працівники державної установи «Качанівська виправна колонія (№54)».

Начальник філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області Марина Гричанюк поділилася із присутніми враженнями від ознайомчого візиту до м. Бергену у аспекті співпраці між пробацією та установою виконання покарань у Норвегії. Іноземні експерти ознайомили присутніх з досвідом роботи Норвезької виправної служби, її основними засадами, структурою та особливостями інтегрованої пенітенціарної системи й органу пробації та спектром послуг, що надаються засудженим, а також із системою кримінальної юстиції в Норвегії.

Під час робочої зустрічі також були обговоренні питання щодо ефективної співпраці між представниками пробації, установою виконання покарань та прокуратурою під час підготовки засудженого до звільнення. При цьому було зазначено про важливість побудови ефективної взаємодії між зацікавленими сторонами та максимальній координації їх зусиль, що забезпечить успішну реінтеграцію засудженого в соціумі та зменшить ризик вчинення повторних кримінальних правопорушень.

Управління соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими

версія для друку
повернутись