ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
15.11.2018
Державна пенітенціарна служба України

Норвезько - українська співпраця в реформі правосуддя триває

14 листопада 2018 року в Білоцерківській міській раді відбулася зустріч Білоцерківської робочої групи у рамках реалізації NORLAU Проект Пробації з представниками органів державної влади та органів державного самоврядування міста Біла Церква. Метою зустрічі було поінформувати депутатів міської ради та керівників місцевих органів державної влади про значення норвезько-української співпраці в реформі правосуддя.

Від Адміністрації ДКСВ України у засіданні взяла участь головний спеціаліст Управління соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими Рудніцька Ірина.

Керівник NORLAU Проект Пробації пан Віллі Гіл ознайомив присутніх зі стратегічними цілями роботи команди проекту, перевагами пробації для самих правопорушників та їх родин, а також для громади в цілому. Висловив сподівання щодо поглиблення співпраці та поширення дії проекту на інші регіони України. Адже зниження рецидивної злочинності та підвищення безпеки у суспільстві є одним із пріоритетних напрямків роботи як в межах даного проекту, так і роботи Адміністрації ДКВС України. При цьому важливо працювати в партнерстві з іншими організаціями з метою надання більш ефективної допомоги правопорушникам для забезпечення їх ресоціалізації.

Вважаємо, що розробка ефективного «Мосту співпраці» між установою виконання покарань та органом пробації в пілотних регіонах сприятиме кращому порозумінню та об’єднанню спільних зусиль з метою досягнення кінцевого результату. Слід також зауважити, що розробка плану з підготовки до звільнення, що передбачено NORLAU Проект Пробації, це спільне сприяння умовно-достроковому звільненню з боку установ виконання покарань, органу пробації та засуджених. Значні можливості будуть створені для осіб, які готуються до умовно-дострокового звільнення, у співпраці з органом пробації – розробка та реалізація спеціальних програм.

Підтримуємо ініціативи міжнародних експертів щодо важливості реалізації нових підходів у проведенні соціально-виховної роботи із правопорушниками, розширення застосування сучасного методологічного інструментарію, який буде забезпечувати ефективний нагляд за клієнтами служби пробації.

Управління соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими

версія для друку
повернутись