ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
27.11.2018
Державна пенітенціарна служба України

В Криворізькій виправній колонії (№45) відбулись збори Ради начальників органів і установ Південно-Східного міжрегіонального управління та начальників підпорядкованих установ виконання покарань

23 листопада 2018 року в державній установі «Криворізька виправна колонія (№ 80)» відбулись збори Ради начальників органів і установ Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції та начальників підпорядкованих установ виконання покарань та слідчих ізоляторів.

Захід пройшов під головуванням начальника Південно-Східного міжрегіонального управління полковника внутрішньої служби Невєрова Костянтина Володимировича, за участю керівництва установ виконання покарань. Також в заході взяли участь голова Металургійної районної у м. Кривий Ріг ради Шаповалов Геннадій Анатолійович, заступник міського голови м. Кривий Ріг Беліков Костянтин Аркадійович.

Під час відвідування виправного закладу керівництво здійснило комісійний обхід об’єктів установи для ознайомлення з умовами тримання засуджених осіб.

Так, під час візиту до Криворізької виправної колонії (№ 80) учасники зборів оглянули приміщення де відремонтовано гуртожитки, кімнати короткострокових побачень в відкритих умовах, клуб для засуджених, будівля дисциплінарного ізолятору, їдальні для засуджених та їдальні на об’єкті пекарні. Також здійснено ремонт у будівлі штабу та противовтечевої огорожі і дільниці.

Підводячи підсумки зустрічі, учасники зборів дали високу оцінку діяльності керівництва установи щодо проведення значної роботи по зовнішньому та внутрішньому покращенню стану об'єктів установи.

Прес-служба Південно-Східного МРУ з питань виконання
кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
повернутись